Raamatupidamisteenused ja tarkvara - Data Service OÜ

Raamatupidamisteenused ja tarkvara

Hinnad

Raamatupidamisteenused

Data Service OÜ pakub raamatupidamise täisteenust, nii kompleksina kui ka eraldi teenustena. Meie võtame üle funktsioone, mis on seotud raamatupidamise korraldamise ja osutamisega, samuti ettevõtte aruandluse koostamisega.

Data Service OÜ pakub raamatupidamisteenust, kus  sisaldub: uue juriidilise  isiku loomine ning abi pakkumine  loomises, algdokumentide  töötlemine  ja sisestamine, raamatupidamise  taastamine, maksu- ja finantsaruandlus,  palga- ja põhivara arvestus, majandusaasta aruannete ja vahearuannete koostamine, maksu- ja finantsnõustamine, pearaamatupidaja ning raamatupidaja assistendi funktsioonide  täitmine.

Tähelepanelikult kuulame Teie vajadusi ära ning pakume parimat lahendust.

 

1C: Raamatupidamine 8 Eestile

Tarkvaratoode «1C: Raamatupidamine 8 Eestile» asendab 1C 6.0 ja 7.7 versioone. Uues versioonis on lahendatud mitte ainult uute operatsioonisüsteemidega seotud tehnilised kokkusobivuse probleemid. Uues versioonis on ka sisestatud andmete analüüsi võimalused paindlikumad võrreldes varasemate versioonidega.

«1C: Raamatupidamine 8 Eestile» saab kasutada erinevate äritegevusega tegelevates ettevõtetes: on see hulgikaubandus, teenuste osutamine, tootmine vms. Raamatupidamise programm vastab kehtivatele Eesti Vabariigi õigusaktidele. Programmis on liidesed nii vene kui ka eesti keeles. Lisamaterjal programmi jaoks on praegu ainult vene keeles.

 

1C:Kaubanduse haldamine Baltikumi jaoks

Konfiguratsioon on rakenduslike lahenduste  järgmine arengusamm, mis on ette nähtud hulgimüügi ning hulgi-jaemüügi automatiseerimise jaoks Balti riikides.

Konfiguratsioonis «1C:Kaubanduse haldamine Baltikumi jaoks» kasutatakse uusi võimalusi ja muid  tehnoloogilisi uuendusi, s.h tööskeem, kus toote saab osta  ühe organisatsiooni nimele, aga müüa teiste organisatsioonide nimelt erinevates Balti riikides. On lisatud konstandid – raamatupidamisarvestuse riik ja liidese keel. On olemas 4 valikut — Läti, Leedu, Eesti ja Venemaa. Programmi kasutajaliides on ainult vene keeles.

Konfiguratsioonis on realiseeritud müügiprotsesside juhtimine: protsessi etappide reguleerimine, protsessi teostamise kontroll, analüüs. Samuti on rakendatud müügi, rahaliste vahendite, lao, varude  juhtimine.